Turniej Tenisa stołowego dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku
15 maja w Trzciance odbył się Turniej Tenisa stołowego dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku.UTW reprezentowała pięcioosobowa drużyna w składzie: Ewa Z., Hanna U., Andrzej W., Bogdan J. i Marian W.Nasza drużyna otrzymała puchar, a Ewa zdobyła III miejsce w grze indywidualnej kobiet.Były to ich pierwsze zawody, dlatego tym bardziej gratulujemy odwagi, sportowej postawy i zaangażowania. Dziękujemy […]
Turniej Tenisa stołowego dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku Dowiedz się więcej »