Z pozoru proste, a w praktyce – potrafią dać w kość!
W ramach projektu realizowanego dzięki dofinansowaniu z PFRON nasi słuchacze uczestniczą w zajęciach „Ćwiczenia na krzesełkach”. To wyjątkowa aktywność, w której razem ćwiczą zarówno osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, jak i osoby w pełni sprawne – bo ruch jest dla każdego!
Zajęcia prowadzi fizjoterapeuta Wojtek, który dba o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę i odpowiedni poziom intensywności. Ostatnio wprowadziliśmy także taśmy rehabilitacyjne, które – choć wyglądają niewinnie – potrafią solidnie zmęczyć i świetnie wzmacniają mięśnie.
To kolejny dowód na to, że aktywność można dopasować do każdego, a wspólne ćwiczenia to nie tylko zdrowie, ale i integracja oraz dobra energia!
Brawo dla wszystkich uczestników za zaangażowanie!



