Nadnotecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile

Kolejne spotkanie na AMO

9 maja odbyły się trzecie zajęcia w semestrze letnim na Akademii Młodych Odkrywców w Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile, gdzie jesteśmy wolontariuszami. My czuwamy nad bezpieczeństwem dzieci, one odkrywają a my poszerzamy wiedzę. Tematami spotkań były:
– Jak fotony zmuszają elektrony do wytwarzania prądu elektrycznego – OZE dla dzieci;
– Komunikacja przyszłości – czyli mój wizerunek;
– Wybory prezydenta AMO – uczymy się demokracji w praktyce;
– Zawodowa przygoda.
Wolontariuszkami NUTW były: Zosia i Janka.

Przewijanie do góry