Nadnotecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile

Turniej Tenisa stołowego dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku

15 maja w Trzciance odbył się Turniej Tenisa stołowego dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
UTW reprezentowała pięcioosobowa drużyna w składzie: Ewa Z., Hanna U., Andrzej W., Bogdan J. i Marian W.
Nasza drużyna otrzymała puchar, a Ewa zdobyła III miejsce w grze indywidualnej kobiet.
Były to ich pierwsze zawody, dlatego tym bardziej gratulujemy odwagi, sportowej postawy i zaangażowania. Dziękujemy za godne reprezentowanie NUTW i życzymy kolejnych sukcesów!
Dziękujemy organizatorom UTW Trzcianka i UTW Piła za zaproszenie.

Przewijanie do góry